Pedagoško-andragoški dnevi 2024: Pogovorimo se o nasilju

Na Oddelku za pedagogiko in andragogiko v mesecu januarju že tradicionalno pripravljajo Pedagoško-andragoške dneve (PAD). Potekali bodo v četrtek, 25. januarja 2024, s pričetkom ob 9. uri. Tokrat se bodo osredotočili na problem nasilja v vzgojno-izobraževalnih ustanovah in na delovnem mestu. V okviru PAD 2024 se bodo zvrstila tri plenarna predavanja, ki bodo vsaka na svojstven način predstavila problem vrstniškega nasilja v vzgojno-izobraževalnih ustanovah. Predavanjem bosta sledili delavnici, in sicer prva o mobingu na delovnem mestu in druga o skupinski dinamiki, ki jo je v razredu treba vzpostaviti, da bi zmanjšali verjetnost pojavljanja nasilnega vedenja. PAD bodo zaključili z okroglo mizo, v okviru katere bodo poskušali oblikovati skupne predloge za zmanjševanje pojavljanja nasilnega vedenja tako v šolah kot v delovnih organizacijah.

Na dogodek se lahko prijavite na povezavi.

Vljudno vabljeni.