Predstavitev magistrskega študijskega programa Tolmačenje (slovenski znakovni jezik)

Oddelek za prevajalstvo Filozofske fakultete v torek, 12. aprila 2022, ob 14. uri vabi na spletno predstavitev magistrskega študijskega programa Tolmačenje, kjer bo v študijskem letu 2022/23 prvič mogoče vpisati tudi kombinacijo angleščina - slovenski znakovni jezik. Gre za obstoječi magistrski študij, ki je zasnovan v sodelovanju z institucijami EU ter je del konzorcija EMCI, ki ga sestavljajo najboljši tolmaški programi v Evropi. Študijskega programa kot takšnega ne moremo spreminjati, tako da žal ne moremo ustreči vsem željam, predlogom in potrebam, lahko pa kot dodatno ponudbo k obstoječim tečajem SZJ ponudimo še to novo študijsko smer, predvsem za tiste tolmače, ki bi želeli delati v mednarodnem prostoru. Na predstavitvi bomo predstavili predmetnik, pogoje za vpis, potek sprejemnih izpitov, na voljo bomo za vsa vprašanja. Prijazno vabljeni!

Povezava na Zoom (ID: 955 6153 8709)