Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti! primer dobre prakse

Projekt Evropske noči raziskovalcev – Humanistika, to si ti!, ki ga je koordinirala Filozofska fakulteta, in je v svoje dogodke vključeval tudi dogodke številnih drugih članic in akademij Univerze v Ljubljani, je bil izpostavljen kot primer dobre prakse v poročilu Evropske komisije o projektih Obzorje 2020, kar pomeni posebno priznanje kakovosti projekta. Poročilo je objavljeno na spletni strani Urada za publikacije Evropske unije, kjer si ga lahko tudi ogledate.

23. 02. 2021

Izšel je priročnik o uporabi digitalne tehnologije v humanistiki

Izšel je priročnik o uporabi digitalne tehnologije v humanistiki.
22. 02. 2021

Uspešno sodelovanje Oddelka za prevajalstvo z gospodarstvom

Knjigo z naslovom Nusret in krava je prevedel študent Prevajanja (MA) Matija Godeša.
22. 02. 2021

Mednarodne in primerjalne študije v izobraževanju odraslih in vseživljenjskem učenju

V sklopu Erasmus+ strateškega partnerstva INTALL je potekala tretja akademija izobraževanja odraslih.