Sprejem za študente in študentke na izmenjavi

11. februarja 2021 je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente.

V četrtek, 11. februarja 2021, je potekal virtualni sprejem za mednarodne študentke in študente, ki jih bomo na Filozofski fakulteti gostili v letnem semestru. Študentke in študente je pozdravila prodekanja, izr. prof. dr. Katja Vintar Mally, nato pa smo jim predstavili fakulteto, knjižnice, podporo tutork in tutorjev za tuje študente ter študentske ugodnosti. Kljub trenutno negotovi situaciji jih bo na naši fakulteti gostovalo 51. Mednarodni študenti in študentke začenjajo svoj študij bodisi na daljavo bodisi so že pripotovali v Slovenijo. Izrekamo jim toplo dobrodošlico in jim želimo čim več lepih ter zanimivih izkušenj tekom izmenjave.

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani