Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti bomo v zimskem semestru gostili okoli 130 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v petek pripravili informativno srečanje (Welcome Day).

Študentke in študente je pozdravila dekanja fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, nato pa smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki jih za njih pripravljamo tekom leta. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente.

Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

Predstavitev projekta Evropska noč raziskovalcev 2024/2025 – Humanistika, to si ti!

Vsi govorci na novinarski konferenci (foto: Katja Kodba, STA)

Prof. dr. Marta Verginella na XX. mednarodnem festivalu zgodovine v Gorici

XX. mednarodni festival zgodovine je potekal v Gorici (foto: https://www.estoria.it/)

Obisk veleposlanika Helenske republike v Ljubljani