Osrednja humanistična knjižnica

Brezplačna online predstavitev uporabe iskalnika Global Academic Focus (GAF), 4. 12. 2020

Vabljeni na brezplačno spletno predstavitev uporabe iskalnika Global Academic Focus (GAF), ki bo potekala 4. decembra 2020. Iskalnik GAF raziskovalcem, profesorjem, študentom in drugim bralcem omogoča iskanje člankov v angleščini, kitajščini in drugih tujih jezikih iz več kot 75.000 znanstvenih revij več kot 800 različnih založb. V iskalnik je zajetih nad 280 milijonov člankov.

Brezplačni spletni tečaj za uporabo iskalnika GAF bo na voljo 4. decembra 2020 ob 9.30 uri.

Podatki za prijavo na srečanje:

Povezava do Zomo srečanja
(ID: 183 180 0496)

Srečanje bo potekalo prek Zomo APP, ki ga lahko naložite tu.

Sprememba GU Goran Vranešević

Oddelek za klasično filologijo

Brezstična točka OHK za osebni prevzem od 1. do 31. 3. 2021

Oddelek za azijske študije