Oddelek za azijske študije

Spletni simpozij: Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin

Članice in člani Oddelka za azijske študije Filozofske fakultete in programske skupine Azijski jeziki in kulture organizirajo simpozij z naslovom Vzhodna Azija: Pandemija COVID, etika globalnega humanizma in usoda kulturnih dediščin. S simpozijem, ki bo potekal v soorganizaciji Raziskovalnega centra za Vzhodno Azijo (EARL), bodo obeležili četrt stoletja obstoja Oddelka za azijske študije na Filozofski fakulteti UL.

Zaradi pandemije COVID-19 bo simpozij potekal v spletni obliki, in sicer na obroke, torej vsak petek od 26. februarja do 2. aprila 2021.

Več o dogodku tu.

Rezerviranje gradiva iz umetnostnozgodovinske knjižnice (5. - 8. 3. 2021)

Sprememba GU Dejan Rebernik

Oddelek za umetnostno zgodovino

Rezerviranje gradiva iz umetnostnozgodovinske knjižnice (5.-8. 3.)

Računalniški center

Sprememba GU Uroš Škrjanc