Študent naj gre na izlet 2022

Dragi kolegi in kolegice, dragi bruci in brucke,

vabimo vas, da se udeležite spoznavnega izleta Študent naj gre na izlet 2022, ki bo letos potekal v soboto, 2. julija, 2022 (v primeru slabega vremena pa 9. julija). Odpravili se bomo po Kosovelovi poti od Kosovelove rojstne hiše v Sežani do Tomaja, kjer si bomo ogledali Kosovelovo domačijo. Pot je dolga 7 km, je nezahtevna, položna in izbrana z namenom, da jo je zmožen prehoditi prav vsak naš študent. Po ocenah bomo zanjo potrebovali okoli 2 uri in pol, po ogledu domačije na cilju pa sledi tudi kosilo v lokalni gostilni.

Popoldanskih aktivnosti ne bo manjkalo. Odigrali bomo kakšen zabaven kviz, prebrali kakšno Kosovelovo pesem in navezali nova poznanstva.

Do Sežane in nazaj domov se bomo odpravili z avtobusom. Okvirna cena za študente bo znana v naslednjem tednu, ocenjujemo pa, da ne bo presegla 20 eur. V ceno je vštet prevoz z avtobusom iz Ljubljane in nazaj, kosilo in voden ogled Kosovelove domačije.

Najprej bomo zbrali okvirne prijave, nato pa boste na svoj e-naslov prejeli prijavnico, ki jo izpolnjeno pošljete nazaj. Vabljeni torej, da rezervirate svoje mesto: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ITobCWR8gumO2u8Xhrs_URdMD713oZzaWnBc1tLcw6c/edit?usp=sharing.

Upamo, da se nam boste pridružili, z vsemi vprašanji pa se lahko obrnete na Brito Bautin, študentko slovenistike in južne slavistike (britabautin@yahoo.com ali bb5011@student.uni-lj.si, priporočam e-mail fakultete).

Želimo vam uspešno opravljanje izpitnih obveznosti in vse dobro!

Knjižnica Oddelka za sociologijo (29. 4. - 3. 5. 2024)

Oddelek za psihologijo

Redna letna predstavitev psihološke študijske prakse

Knjižnica in kartografska zbirka, 6. 5. 2024 do 10. 5. 2024