Vabilo k sodelovanju v raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice

Vabljeni k sodelovanju pri raziskavi Informacijsko vedenje študentov Osrednje humanistične knjižnice (OHK), ki jo izvajajo pri predmetu Študij uporabnikov na Oddelku za bibliotekarstvo, informacijsko znanost in knjigarstvo Filozofske fakultete. V raziskavi jih zanimajo načini iskanja in uporabe informacij ter pogostost obiskovanja oddelčnih knjižnic OHK. Študentke in študenti lepo vabljeni k sodelovanju  – vabljeni, da izpolnite anketo na tej povezavi.

Anketa je anonimna, rezultati pa bodo uporabljeni le za pripravo raziskovalne naloge.

Oddelek za arheologijo

Strokovna služba oddelka - zaprto 15. 4. 2024

Dodatne GU (Gregorčič)

Sprememba GU Maja Malec