Vabilo UL na tekmovanje v velikem kanuju, 5. 10. 2022

Ob začetku študijskega leta 2022/2023 UL pripravlja povezovalni in družabni program tako za študente kot zaposlene UL. V sredo, 5. oktobra 2022, vas ob 14.00 vabimo na sproščeno druženje, ki ga bo popestrilo Tekmovanje Univerze v Ljubljani v velikem kanuju. Vabimo vse članice UL, da oddate prijavo svoje ekipe, ki jo sestavljajo tako študenti kot zaposleni. Krmarje ekip bodo zagotovili iz vrst veslačev Fakultete za pomorstvo in promet in ostalih članic. Predznanje in izkušnje za sodelovanje na družabno-povezovalnem dogodku niso potrebne.

Razpis Tekmovanja Univerze v Ljubljani v velikem kanuju se nahaja tukaj.

Prijave zainteresiranih zaposlenih s Filozofske fakultete do 28. septembra 2022, zbira Maja Krpan Božič s Pedagoške enote za šport FF (maja.krpanbozic@ff.uni-lj.si).

Oddelek za arheologijo

AR1 Arheologije sveta – 1. del izpita: Odpoved izpitnega roka z dne 1. 7. 2024

Oddelek za muzikologijo

OBVESTILO O SPREMEMBI ŠTUDIJSKEGA PROGRAMA – 1. STOPNJA, ENOPREDMETNA SMER