Naslovnica revije Keria: Studia Latina et Graeca

Keria: Studia Latina et Graeca

Revijo Keria (v grščini ‘satovje’) je leta 1999 ustanovilo Društvo za antične in humanistične študije Slovenije. Kot osrednja slovenska revija za vsa področja grških in latinskih študijev si prizadeva za dialog med znanostjo, šolo in širšim področjem kulture. Izhaja dvakrat letno, objavlja pa izvirne razprave, prevode, didaktične prispevke, eseje, ocene knjig in druge relevantne prispevke na temo klasične antike in njene recepcije, latinskega in bizantinskega srednjega veka, latinskega humanizma ter sodobnega grškega jezika in kulture.

07. 05. 2024
Oddelek za primerjalno in splošno jezikoslovje

Jezikoslovni dan: 2. študentska konferenca Oddelka za primerjalno in splošno jezikoslovje

08. 03. 2024
Oddelek za slovenistiko, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Simpozij raziskovalnega programa Slovenski jezik - bazične, kontrastivne in aplikativne raziskave

07. 03. 2024

Otvoritveni dogodek Dnevov enakosti spolov FF 2024

06. 03. 2024

On ve: Razbijamo predsodke. Gradimo mostove. Praznujemo skupaj.

06. 03. 2024
Oddelek za psihologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani